Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Porażka z czwartoligowym Mazurem

W sobotni wieczór zagraliśmy w Płocku z czwartoligowym Mazurem Gostynin. Niestety rywal obnażył wszystkie nasze braki i wygrał 4:0, co było najmniejszym wymiarem kary dla podopiecznych Tomka Trafalskiego. Inna sprawa, że Unici zagrali bez kilku podstawowych graczy, co w dużej mierze wpłynęło na naszą grę, szczególnie w ofensywie.

Przede wszystkim zabrakło w ataku Tomka Grzywacza, który pod nieobecność Arka Smagały jest w tej chwili naszym jedynym napastnikiem. Jeśli dodamy do tego, że w tym meczu nie zagrali Damian Wojciechowski, Damian Świątek, Hubert Krasoń, Mariusz Kunikowski, Daniel Basiński i Dawid Wojciechowski to z góry mogliśmy być pewni, że tak okrojona drużyna ma niewielkie szanse na uzyskanie korzystnego wyniku. Różne przyczyny nieobecności i niezbyt szczęśliwy termin spotkania wpłynęły na to, że nasz trener nie miał praktycznie żadnego pola manewru.

Ostatecznie rywale zdobyli 4 gole, choć sytuacji miele o wiele więcej. Z naszej strony dopatrzyliśmy się tylko kilku akcji pod bramką rywala, stąd ten mecz możemy oceniać jako bardzo nieudany. Na jeszcze jedno usprawiedliwienie dodamy, że Mazur już za dwa tygodnie zaczyna rundę wiosenną, my zaś startujemy dopiero w pierwszy weekend kwietnia.

Poza tym mamy taką informację, że prawdopodobnie młodszy brat naszego trenera Piotr Trafalski zostanie wypożyczony na rundę wiosenną do Bzury Chodaków, która dość nieoczekiwanie zmaga się z dużymi kłopotami kadrowymi. Wczoraj Piotrek zagrał w Warszawie w wygranym przez Bzurę meczu z juniorami Polonii Warszawa i z powodu braków kadrowych jeszcze raz pojawił się na boisku w Płocku przeciwko ekipie z Gostynina.

Za tydzień w niedzielę gramy z Koroną Wejsce (Skierniewicka Liga Okręgowa) i jeśli pogoda dopisze mecz odbędzie się w Wejscach na naturalnym boisku.

Mazur Gostynin - Unia Iłów 4:0 (3:0)

Skład:
Michał Siemiński
Marcin Rząp 
Mateusz Janicki 
Łukasz Świątek
Piotr Chmielak
Szymon Kamiński (60' Łukasz Felczak)
Kamil Wojciechowski
Adam Zając 
Krystian Piaskowski (75' Mikołaj Kłys)
Tomasz Trafalski
Piotr Trafalski