Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Niespodziewana porażka z Koroną Wejsce

Nie po raz pierwszy przekonujemy się, że bez kilku podstawowych zawodników nasza drużyna nie potrafi poradzić sobie z przeciętnym rywalem. Tym razem przegraliśmy 3:5 z Koroną Wejsce, która przeciwstawiła naszym piłkarzom dużą wolę walki i ambicję.

U nas niestety zabrakło skuteczności i dotychczasowych atutów w postaci groźnych ataków skrzydłami. Na domiar złego w 5. minucie faulowany Kamil Wojciechowski odniósł groźną kontuzję i musiał opuścić boisko. Z powodu kontuzji Kamila nieco później pojawił się na boisku nasz grający trener, który niestety też narzeka na urazy po poprzednich sparingach i tak na dobrą sprawę zagrał tylko z konieczności. Poza tym kilku graczy mniej trenuje i to było widać na boisku, że brakowało im sił.

Mecz ogólnie wyrównany, jednak to Unici częściej operowali piłką i w sumie mieli sporo sytuacji bramkowych. Co z tego jak pudłowali niemiłosiernie. Zaś w drużynie z Wejsc w drugiej połowie pojawił się Mariusz Trakul i to on zapewnił wygraną swojej ekipie.

Następny mecz kontrolny gramy w Drobinie z tamtejszą Skrą (sobota, 12.03.2016, godz. 15.30).

Korona Wejsce - Unia Iłów 5:3 (2:1)