Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Kolejna sparingowa porażka

Niestety nasza drużyna przegrała już po raz czwarty w obecnym okresie przygotowawczym. W sobotę 19 marca w Iłowie pokonała nas 5:1 Olimpia Chąśno. Póki co możemy być zaniepokojeni, ale musimy wziąć pod uwagę, że ostatnio nie gramy w optymalnym składzie.

Drużyna jest mocno osłabiona, bo kontuzjowany jest Kamil Wojciechowski, który doznał poważnego stłuczenia w meczu z Koroną Wejsce i ostatnio nie trenuje, Arek Smagała po kontuzji dopiero wraca do treningu i zapewne do gry będzie gotowy za kilka tygodni. Ponadto bramkarz Michał Siemiński tydzień temu miał poważny wypadek samochodowy, na szczęście wyszedł cało z tego zdarzenia. Póki co jest mocno poobijany. Do IV-ligowej Bzury Chodaków został na tę rundę wypożyczony Piotr Trafalski. Jeśli dodamy do tego, że z Olimpią nie grali jeszcze Piotr ChmielakDamian Wojciechowski, a po kilku minutach gry, niebezpiecznie sfaulowany boisko opuścił Hubert Krasoń, to mamy już ponad pół jedenastki. 

Taki obrót sprawy spowodował, że szanse gry otrzymali zmiennicy i nowi piłkarze, którzy są jeszcze juniorami. Stąd grający trener Tomasz Trafalski uspakaja, że formę naszego zespołu zweryfikuje dopiero liga. Najważniejsze jednak jest to, żeby do pierwszego meczu ligowego wszyscy byli zdrowi.

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 zagramy w Feliksowie z Piastem ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej.

Unia Iłów - Olimpia Chąśno 1:5 (0:2)
Bramka dla Unii: 
1:2 --> 48' Tomasz Grzywacz (as. Mariusz Kunikowski)

Skład:
Mateusz Rafalski
Marcin Rząp
Mateusz Janicki 
Łukasz Świątek
Daniel Basiński
Mariusz Kunikowski
Adam Zając
Hubert Krasoń
Krystian Piaskowski
Tomasz Trafalski
Tomasz Grzywacz

Ponadto grali: 
Błażej Markiewicz 
Damian Świątek 
Mikołaj Kłys
Łukasz Felczak
Adam Skrobosz