Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Nieznaczna porażka w Łukomiu

Nie udał się wyjazd naszej drużynie do Łukomia. Przegraliśmy 2:3, choć do 50. minuty prowadziliśmy 2:0. Tak nad dobrą sprawę do tego czasu mogliśmy strzelić rywalom więcej goli, niestety zabrakło skuteczności.

Gospodarze po strzeleniu w 50. minucie kontaktowej bramki jeszcze mocniej zaatakowali, co przyniosło efekty dość szybko, bo zdobyli 2 kolejne gole i do końca utrzymali ten wynik. My niestety wracamy bez punktów, ale z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na porażkę. Z drugiej patrząc na skład Unitów można zauważyć, że nasz zespół grał bez kilku podstawowych graczy.

W tym meczu mieliśmy do czynienia z kuriozalną sytuacją, której głównym bohaterem był arbiter Radosław Ulicki. W 72. minucie wyrzucił z boiska naszego bramkarza, który kilka chwil wcześniej absolutnie czysto i zgodnie z przepisami wybił piłkę spod nóg rywala. Ten jednak sfaulował Michała Siemińskiego tuż po interwencji. Całe zdarzenie miało miejsce w polu karnym naszej drużyny, sędzia jednak wskazał na rzut wolny dla Łukomia tuż przed polem karnym i pokazał żółtą kartkę naszemu golkiperowi. Ten nie zgadzając się z decyzją sędziego użył zbyt ostrych słów i dostał czerwoną kartkę. To był błąd sędziego nie podlegający dyskusji. Absurdalna sytuacja, po której kibice gospodarzy też byli mocno zdziwieni. Nie dość, że zawodnik Skrwy po prostu mówiąc potocznie "wjechał w nogi" naszego bramkarza, to jeszcze ten dostał kartki, które były efektem błędu arbitra. Nasuwa się więc pytanie, skoro sędzia tak zinterpretował sytuację, to czemu nie podyktował rzutu karnego?

W sobotę 30 kwietnia o godz. 16.00 gramy u siebie ze Zrywem Bielsk.

Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:2 (0:1)