Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Trzecie z rzędu zwycięstwo seniorów

Uzupełniamy informacje. W poprzednią sobotę 14 maja nasza ekipa podejmowała Orła Goleszyn, który nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Zgodnie z oczekiwaniami nasi piłkarze wygrali ten mecz, ale pierwszą połowę przespali, bo goście prowadzili 1:0.

Drugą odsłonę zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo w pierwszej akcji po wznowieniu sfaulowany został w polu karnym Arek Smagała i sędzia nie miał wątpliwości, wskazał na jedenastkę. Karnego pewnie wykorzystał Piotr Chmielak. W 72. minucie Unici dobrze wykonali rzut wolny pośredni z 15 metra. Strzelcem gola był nasz grający trener Tomasz Trafalski, który mocnym strzałem nie dał szans do obrony bramkarzowi Orła. Na kilka minut przed końcem wynik meczu ustalił Tomek Grzywacz, który wykończył piękną akcję swojego zespołu. Z środka pola Trafalski zagrał na lewą stronę do Smagały, ten pociągnął parę metrów i dograł na 5 metr do Grzywacza, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Książkowe rozegranie akcji, które pozbawiło złudzeń drużynę z Goleszyna, która do tego momentu dzielnie walczyła o uzyskanie przynajmniej remisu.

Po tym meczu awansowaliśmy na 3. miejsce w tabeli, wyprzedzamy w tej chwili Amatora Maszewo i Świt Staroźreby, ale wszyscy mamy po 39 punktów. 4 punkty tracimy do wicelidera i 5 punktów do lidera, a do końca rozgrywek pozostało 5 kolejek.

Dzisiaj o godz. 17.00 gramy na wyjeździe z Unią Czermno.

Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 3:1 (0:1)