Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Seniorzy rozpoczęli przygotowania, pierwsze sparingi

1 sierpnia nasi seniorzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W minionym tygodniu rozegrali dwa mecze kontrolne, w środę przegrali 1:3 z czwartoligową Bzurą Chodaków, a w sobotę pokonali KS Teresin 3:2.

Mecz z wyżej notowaną Bzurą był niezwykle cennym materiałem szkoleniowym, mimo porażki podopieczni Tomka Trafalskiego zaprezentowali się dość przyzwoicie. Bzura zasłużenie wygrała, ale my też mieliśmy przynajmniej kilka doskonałych sytuacji bramkowych.

W sobotnim meczu w Teresinie nasz zespół wygrał 3:2 i wynik był odzwierciedleniem tego, co działo się na boisku. Nasz zespół rozpoczął niezwykle skutecznie. Po 5 minutach prowadził już 2:0, potem mecz się wyrównał. W drugiej połowie gospodarze osiągnęli optyczną przewagę, My zaś opadliśmy z sił. Jednak musimy wziąć pod uwagę, że Teresin zaczyna ligę już za tydzień, my dopiero w ostatni weekend sierpnia, bo mecz ze Świtem Staroźreby z 20 sierpnia został przełożony na termin wrześniowy.

We wtorek 9 sierpnia o godz. 18.30 zagramy w Iłowie z Pelikanem II Łowicz.

KS Teresin - Unia Iłów 2:3 (1:2)