Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Sparingowo - dwa wygrane mecze seniorów

Podopieczni Tomka Trafalskiego w minionym tygodniu rozegrali kolejne mecze kontrolne, w których okazali się lepsi od swoich rywali. Najpierw we wtorek pokonali rezerwy Pelikana Łowicz, a w sobotę wygrali z Mazurem Gostynin, z którym będą rywalizować w Płockiej Lidze Okręgowej.

Mimo, że nasz zespół grał w obu meczach osłabiony, wyniki i tak są nadspodziewanie dobre. Z drugiej strony np. Mazur przyjechał do Iłowa raczej w eksperymentalnym składzie, dlatego nie ma co przywiązywać większej wagi do wyniku tego meczu, bo one cieszą, ale nie są istotnymi w okresie przygotowań. Wszystko zweryfikuje liga.

Unici swój pierwszy mecz ligowy rozegrają dopiero w niedzielę 28 sierpnia 2016 o godz. 17.00. W Sierpcu zagramy wtedy z tamtejszym Kasztelanem.

Wcześniej, bo w środę 24 sierpnia wyjeżdżamy na mecz pucharowy, by o godz. 17.30 zagrać z Huraganem Bodzanów. Być może nasi piłkarze rozegrają jeszcze mecz sparingowy z Mazowią Słubice (termin do ustalenia).
__________________________________________________________________________________________

Unia Iłów - Mazur Gostynin 3:2 (1:0)
Bramki dla Unii: 
Krystian Wiśniewski, Mateusz Traczyk, Mariusz Kunikowski

Skład: Zawodnik testowany - Marcin Rząp, Łukasz Świątek, Mateusz Janicki, Daniel Basiński - Tomasz Trafalski, Adam Zając, Mateusz Struzik, Damian Wojciechowski - Krystian Wiśniewski, Mariusz Kunikowski
Ponadto grali: Dawid Wojciechowski, Mariusz Kunikowski, Mateusz Traczyk, Szymon Kamiński, Oskar Kobierecki

__________________________________________________________________________________________

Unia Iłów - Pelikan II Łowicz 4:1 (1:1)
Bramki dla Unii: 
Tomasz Trafalski - 2, Mateusz Traczyk, Szymon Kamiński

Skład:
Mateusz Rafalski - Marcin Rząp, Łukasz Świątek, Mateusz Janicki, Daniel Basiński - Piotr Trafalski, Adam Zając, Mateusz Struzik, Dawid Wojciechowski - Krystian Wiśniewski, Tomasz Trafalski
Ponadto grali: Kamil Wojciechowski, Mateusz Traczyk, Damian Świątek, Szymon Kamiński, Oskar Kobierecki