Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Zmiany kadrowe w naszym zespole

Przed rozpoczęciem nowego sezonu w naszej drużynie nastąpiły małe zmiany kadrowe. Do Mazowii Słubice zostali wypożyczeni dwaj nasi zawodnicy Arkadiusz Smagała i Hubert Krasoń, którzy mają pomóc ekipie ze Słubic w awansie do A klasy. Do naszej drużyny zaś powracają Piotr Trafalski i Krystian Wiśniewski. Ponadto przyszedł do nas z Bzury Chodaków bramkarz Marcin Chmielak.

Jednocześnie chcemy poinformować, że nasza ekipa w czwartek 18 sierpnia rozegrała ostatni sparing przed sezonem. Na boisku w Słubicach pokonała wysoko tamtejszą Mazowię 9:0 (4:0). W środę 24 sierpnia odnotowaliśmy zaś wpadkę w Pucharze Polski. W Bodzanowie przegraliśmy aż 0:4 z Huraganem, co bez wątpienia jest jedną z większych niespodzianek I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego.

......................................................................................................................... 

KADRA SENIORÓW NA SEZON 2016/2017
 

TRENER - Tomasz Trafalski

Bramkarze:
Marcin Chmielak (Bzura Chodaków)
Mateusz Rafalski

Obrońcy:
Łukasz Świątek
Damian Świątek
Mateusz Janicki
Damian Wojciechowski
Marcin Rząp
Piotr Chmielak 

Pomocnicy:
Dawid Wojciechowski
Kamil Wojciechowski
Mariusz Kunikowski
Szymon Kamiński
Tomasz Trafalski
Krystian Piaskowski
Daniel Basiński
Mateusz Struzik
Adam Zając
Piotr Trafalski (powrót z wypożyczenia z Bzury Chodaków)
Krystian Wiśniewski (KS Teresin / ostatnio wypożyczony do Bzury Chodaków)

Napastnicy:
Tomasz Grzywacz