Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

8 punktów w 4 meczach, Unia w czołówce

Nadrabiamy zaległości. Październik to miesiąc, w którym nasi seniorzy nie przegrali meczu ligowego. W ostatnich 4 meczach zdobyli 8 punktów i po 11. kolejkach zajmują 4. miejsce w Płockiej Lidze Okręgowej.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasz zespół rozegrał w październiku 2 mecze z drużynami ze ścisłej czołówki ligi, to tym bardziej możemy być zadowoleni z ich postawy. Mały niedosyt możemy mieć po ostatnim meczu, w którym ledwie zremisowaliśmy ze Skrwą Łukomie. Jednak nie ma co narzekać, bo nasza ekipa od kilku lat jest w czołówce PLO i w tym sezonie ponownie liczy się w walce o najwyższe cele.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Remis na boisku w Łukomiu jest niespodzianką, bo Skrwa do tej pory grała bardzo słabo. Jednak z nami piłkarze z Łukomia zagrali bardzo ambitnie i byli wyjątkowo zdeterminowani. To pozwoliło im zdobyć cenny punkt. My niestety traktujemy ten remis jak porażkę, bo mimo wszystko rywale i tak byli do ogrania.

Łukomie | 30.10.2016 | niedziela | godz. 11.00
Skrwa Łukomie - Unia Iłów 1:1 (0:0)
Bramka dla Unii: 47' Mariusz Kunikowski
Skład:
Mateusz Rafalski
Mariusz Kunikowski (67' Damian Wojciechowski)
Tomasz Grzywacz (90' Mateusz Traczyk)

W sobotę 22 października Skra Drobin nie dojechała na mecz do Iłowa. Punkty zdobyliśmy walkowerem.

Iłów | 22.10.2016 | sobota | godz. 15.00
Unia Iłów - Skra Drobin 3:0 v.o

Bardzo dobry mecz naszej drużyny na wyjeździe w Maszewie. Unia do przerwy prowadziła 2:0, a gdyby nie zawodziła skuteczność to w tej części gry wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Niestety w drugiej odsłonie gospodarze wyrównali, choć my mieliśmy też swoje szanse. Szkoda straconych punktów, bo tego dnia z przebiegu gry zasłużyliśmy na wygraną. Na uwagę zasługują kolejne gole Tomka Grzywacza, który w tym sezonie jest niezwykle bramkostrzelny.

Maszewo | 15.10.2016 | sobota | godz. 15.00
Amator Maszewo - Unia Iłów 2:2 (0:2)
Bramki dla Unii: 34' 37' Tomasz Grzywacz - 2 (jedna z karnego)
Skład:
Mariusz Kunikowski (80' Damian Wojciechowski)
Łukasz Świątek
Adam Zając (73' Daniel Basiński)
Krystian Wiśniewski (90' Mateusz Traczyk)
Tomasz Grzywacz

Po niezwykle emocjonującym meczu nasza drużyna pokonała dotychczasowego wicelidera Mazura Gostynin 3:2. Strzelcem wszystkich trzech goli dla Unitów był Tomek Grzywacz, który po raz trzeci w tym sezonie zaliczył swojego hat-tricka. Gole z Mazurem były niezwykłej urody, każdy został zdobyty po bardzo ładnych akcjach, a zwycięski został zdobyty w ostatnich sekundach meczu. Radość zwycięzców, a tym bardziej Kibiców z Iłowa była wyjątkowa, bo Unia dawno nie wygrała z Gostyninem. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że jeszcze na kilka minut przed końcem przegrywaliśmy 1:2. Trzeba jednak zaznaczyć, że pierwsza połowa w naszym wydaniu była wręcz wzorcowa, zabrakło tylko większej ilości goli, bo mieliśmy kilka sytuacji i wynik już do przerwy mógł być bardziej okazały. Potem rywale wyrównali i wyszli na prowadzenie, na szczęście końcówka meczu należała ponownie do nas i zwycięstwo z Gostyninem stało się faktem.