Unia Iłów - Oficjalny Serwis Internetowy

Switch to desktop Register Login

Kadra na sezon 2018/2019

Rozpoczął się sezon 2018/2019, w którym nasza drużyna seniorów po raz kolejny będzie rywalizować w Płockiej Lidze Okręgowej. Bez wątpienia należy do faworytów tej ligi. Patrząc na szeroką kadrę podopiecznych Tomka Trafalskiego trzeba jasno powiedzieć, że pierwsza trójka to plan minimum.

Cieszy stabilna i do tego mocno odmłodzona kadra. Co prawda kilku juniorów nie wznowiło treningów, jednak kilku innych już dołączyło do zespołu na stałe - Kuba Świątek, Piotr Felczak, Łukasz Józwik, Kamil Kwiatkowski i Oskar Kobierecki. Poza tym naszą drużynę uzupełniają Adam Zwierz, 17-letni bramkarz, wychowanek Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Mimo młodego wieku to duże wzmocnienie dla naszego zespołu. Jednocześnie w drużynie pojawili się 18-latkowie Mateusz Żakowski (wychowanek Akademii Piłkarskiej Sochaczew) i Krystian Rafalski (ostatnio grający w Orkanie Sochaczew).

Trzon naszej drużyny nie zmienia się od kilku lat, jeśli dodamy do tego, że w zespole pozostaje Rafał Trakul, to nic dziwnego, że oczekiwania są wysokie. A może faktycznie warto się pokusić o awans do IV ligi? O ile sportowo jest to realne, to organizacyjnie i finansowo mamy jeszcze dużo do zrobienia.
Z drugiej strony nie jest to niemożliwe :) i tak na dobrą sprawę mamy dużo czasu, żeby pewne sprawy zaplanować i dostosować się do ewentualnych realiów czwartoligowych.

Dzisiaj możemy podkreślić, że nasi piłkarze tworzą dobrze zgraną ekipę i po raz kolejny ich celem jest walka o czołowe miejsce w rozgrywkach. W tej chwili wiemy na pewno, że kadra jest wyjątkowo szeroka, z dużym potencjałem, ale żeby go w pełni wykorzystać trzeba systematycznie trenować.
A z tym na poziomie ligi okręgowej bywa różnie, dlatego staramy się być ostrożni w naszych przewidywaniach, a jednocześnie ustawiamy sobie wysoko poprzeczkę.

KADRA NA SEZON 2018/2019

TRENER - Tomasz Trafalski

BRAMKARZE:
Adam Zwierz (junior AP Sochaczew)
Marcin Chmielak
Hubert Duda

OBROŃCY:
Łukasz Świątek
Damian Świątek
Mateusz Janicki
Damian Wojciechowski
Marcin Rząp
Piotr Chmielak
Tomasz Trafalski
Kuba Świątek (junior)
Piotr Felczak (junior)
Krystian Rafalski (junior Orkan Sochaczew)

POMOCNICY:
Kamil Wojciechowski
Mariusz Kunikowski
Krystian Wiśniewski
Mateusz Struzik
Adam Zając
Hubert Krasoń
Rafał Trakul
Szymon Kamiński
Łukasz Józwik (junior)
Kamil Kwiatkowski (junior)
Mateusz Żakowski (junior AP Sochaczew)

NAPASTNICY:
Tomasz Grzywacz
Alan Karasek (junior)
Oskar Kobierecki (junior)


Foto: www.radiomixx.pl