SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Nasze przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęliśmy w drugiej połowie lutego. Restrykcje związane z zakazami i nakazami rządowymi dot. COVIDA nie ułatwiały życia, jednak daliśmy radę. W trakcie dwóch miesięcy przygotowań w miarę systematycznie trenowaliśmy i udało się rozegrać 7 sparingów.

Bilans tych sparingów jest bardzo niekorzystny (1 wygrana, 1 remis i 5 porażek, bramki: 16:34 ), ale to nie znaczy, że byliśmy tak słabi. Mecze kontrolne rządzą się swoimi prawami, a nasz grający trener Tomasz Trafalski, który rozpoczyna 7 rok pracy w naszym klubie, traktuje te mecze jako ogrywanie się wszystkich zawodników bez wyjątku i dlatego wyniki w tym momencie były mniej istotne. Oczywiście gdyby nasza kadra liczyła 25 zawodników na równym poziomie, to pewnie bilans byłby inny. Dzisiaj istotą jest zdobywanie doświadczenia przez młodych zawodników, bo połowa naszej kadry to młodzież poniżej 20-stego roku życia, w tym kilku 16-17 latków.

Nasza kadra na rundę wiosenną niewiele się zmienia, choć trzeba odnotować, że w naszych barwach dwa mecze rozegrał zawodnik testowany, który niestety wybrał ostatecznie ofertę innego klubu. Do zespołu powraca po 1,5-rocznej przerwie młody utalentowany bramkarz Adam Zwierz, który powrócił już do pełni zdrowia po tym, jak pod koniec 2019 roku miał poważny wypadek samochodowy. Adam ma doskonałe warunki fizyczne i będzie dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Jest jednocześnie trenerem naszych grup młodzieżowych, trenuje także drużyny dziecięce w Centrum Szkolenia Piłkarskiego w Rybnie. Jeśli dodamy do tego, że doświadczony Łukasz Świątek na dobre powrócił do gry wzmacniając naszą defensywę, to chyba możemy być spokojni o wyniki ligowe w rundzie rewanżowej. Jeśli chodzi o ubytki kadrowe, to Łukasz Józwik został wypożyczony do A-klasowej Mazowii Słubice.

Rozgrywki ligowe ze względu na lockdown zostały opóźnione o cały miesiąc. W okresie od 24 kwietnia do 26 czerwca zostanie rozegrana cała runda rewanżowa. Ligę zaczynamy już w najbliższą sobotę 24 kwietnia o godz. 11.00. W Iłowie podejmujemy Stegny Wyszogród.

Pełny HARMONOGRAM ROZGRYWEK dostępny TUTAJ

Oto wyniki i strzelcy z wszystkich tegorocznych spotkań kontrolnych:

20.02.2021 / godz. 17.00 / Skierniewice
Unia Iłów - Widok Skierniewice 1:6 (1:3)
⚽
Łukasz Józwik

24.02.2021 / godz. 20.00 / Płock
Unia Iłów - Wisła Płock juniorzy 1:5 (1:1)

Unia Iłów - FC Komorów 7:4 (3:2)
⚽️⚽️ Marcin Karasiński ⚽️⚽️ Zawodnik testowany ⚽️ Mariusz Kunikowski ⚽️ Damian Wojciechowski ⚽️ Kacper Krzemiński