SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

        

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

 

Tradycyjnie nasi seniorzy przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli w drugiej połowie lutego. Od tego czasu rozegrali łącznie 7 sparingów, bilans tych meczów jest przeciętny - 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. 

Pod względem statystycznym jest średnio, szkoleniowo na pewno lepiej, jednak nie można przywiązywać większej wagi do wyników meczów kontrolnych. Tu obowiązuje zasada, że grają wszyscy w dość równym wymiarze czasowym i wynik jest drugorzędną sprawą. Liga wszystko zweryfikuje, na pewno obecnie kadrę mamy dość liczną (31 zawodników) i możemy być spokojni o to, że niezależnie czy gramy w takim, czy innym składzie, to nasza drużyna będzie w stanie zawalczyć w każdym meczu o korzystny wynik.
Skład naszej ekipy niewiele się zmienił, choć na pewno w tej rundzie jesteśmy mocniejsi personalnie. Do Tajfuna Brochów odszedł Piotr Chmielak, ale jesienią grał u nas bardzo mało, zaledwie kilkadziesiąt minut w dwóch meczach. Ponadto wiosną nie będzie grał u nas Rafał Karpiński, który jako junior nieźle wprowadził się do zespołu, jednak zimą nie wznowił treningów, a już jesienią dało się zauważyć, że nie trenował systematycznie, zagrał tylko w 4 meczach. Na tę chwilę nie jest jeszcze gotowy do gry Kuba Świątek, który w ubiegłym roku doznał poważnej kontuzji i miał operowane kolano.

Jeśli chodzi o wzmocnienia to do gry powraca nasz grający trener Tomasz Trafalski, u którego już nie ma śladu po kontuzji. Zimą zasilił nasz zespół Sylwester Płacheta, starszy brat aktualnego Reprezentanta Polski Przemysława Płachety. Sylwek ma za sobą wiele lat gry na poziomie trzecioligowym i mimo zaawansowanego wieku nadal prezentuje dobrą formę i będzie dużym wzmocnieniem dla naszej ekipy. Może grać w pomocy lub w ataku. Po kilkuletniej przerwie wraca do gry także Grzegorz Banasiak.

Nasz zespół wzmacnia także Jan Wierzbicki (rocznik 2002), to wychowanek Akademii Piłkarskiej Sochaczew, który stanowił o sile drużyny AP Sochaczew, którą prowadził przez wiele lat nasz obecny trener. Jasiu jest ofensywnym zawodnikiem, o świetnych warunkach fizycznych. Przez 3 lata był zawodnikiem Bzury Chodaków, w której zaliczył także jeden sezon w IV lidze. Obecnie był wolnym zawodnikiem i zadeklarował chęć gry w naszej drużynie.

Powracają do zespołu z półrocznego wypożyczenia Piotr Felczak i Kamil Kwiatkowski.

Co ważne w naszej ekipie pozostają i nadal są do dyspozycji doświadczeni:
Arkadiusz Błaszczyk - najlepszy strzelec w Płockiej Lidze Okręgowej (20 goli);
Tomasz Grzywacz - jego nie trzeba rekomendować;
Marcin Karasiński - po operacji kolana jesienią, zagrał już w trzech sparingach;
Piotr Werner - jest do dyspozycji, ale on borykał się z kontuzją i z małymi dolegliwościami, jeszcze nie jest gotowy do gry.

Nadal grają w naszej ekipie doświadczeni Kamil Wojciechowski, Damian Wojciechowski, Hubert Krasoń i jeśli do tego dodamy naszą młodzież m.in. Adam Zwierz, Adrian Tomczyk, Oskar Kobierecki, Patryk Żakowski, Adam Żółtowski, Jakub Lis, Michał Struzik, Kacper Krzemiński i Kacper Piecka to możemy spokojnie walczyć o najwyższe cele.

PRZED PIERWSZYM MECZEM LIGOWYM - kilka informacji
Ligę zaczynamy dzisiaj w sobotę 26 marca o godz. 11.00.
W Gąbinie zagramy z tamtejszymi Błękitnymi.

Tomek Grzywacz mimo, że nie grał w sparingach, to nadal trenuje i jest w dobrej dyspozycji, raczej zagra w pierwszym meczu ligowym. Tym bardziej jest nam potrzebny w tym meczu, bo za kartki pauzuje Arek Błaszczyk, a oprócz niego w Gąbinie nie zagra Łukasz Świątek, który także ma pauzę z powodu kartek. Jego zastąpi na pozycji stopera najprawdopodobniej Damian Wojciechowski. Poza tym nie mamy większych problemów, stąd liczymy na dobrą grę i miejmy nadzieję, że wrócimy z Gąbina w dobrych nastrojach.

MECZE KONTROLNE ZIMA 2022 - WYNIKI I STRZELCY

Gostynin, 20.02.2022 (niedziela) 14.00

Unia - Olimpia Niedźwiada (LO) 3:3 (1:2)
 Kwiatkowski  Tomczyk  Krzemiński


Żychlin, 27.02.2022 (niedziela) 12.30
Unia Iłów - GKS Bedlno (LO) 1:9 (1:2)
 
Błaszczyk

Bełchów, 06.03.2022 (niedziela) 14:00
Pogoń Bełchów (LO) - Unia Iłów 2:5 (0:2)
 Płacheta  Kobierecki  Błaszczyk 
 Banasiak 

Grodzisk Maz. 12.03.2022 (sobota) 11.00
Pogoń II Grodzisk M. (LO) - Unia 2:3 (2:1)
 
Żółtowski (k)  Lis  Wierzbicki

Płock, 15.03.2022 (wtorek) 20.00
Wisła III Płock (B) - Unia Iłów 6:0 (2:0)

Iłów, 19.03.2022 (sobota) 16.00

Unia Iłów - Wisła N. Duninów (A) 7:3 (5:1)
 
Błaszczyk  Lis  Krasoń 
 D. Wojciechowski 

Słubice, 20.03.2022 (niedziela) 11.00
Mazowia Słubice (B) - Unia Iłów 4:0
(3:0, 1:0, 0:0)


KADRA DRUŻYNY SENIORÓW 

Bramkarze
Adam Zwierz / 2001
Dawid Kuśmider / 1992
Hubert Duda
/ 2001 
Obrońcy
Damian Wojciechowski / 1992
Damian Świątek / 1991
Łukasz Świątek / 1993
Kuba Świątek / 2002
Karol Siejka / 2001
Adrian Tomczyk / 2001 
Patryk Żakowski / 2001 
Piotr Felczak / 2001 Mazowia Słubice (powrót z wypożyczenia) 
Pomocnicy
Kamil Wojciechowski / 1991
Tomasz Trafalski / 1993
Krystian Rafalski / 2000
Alan Karasek / 2000
Adrian Strycharski / 2001
Arkadiusz Błaszczyk / 1995
Szymon Kamiński / 1993
Jakub Lis / 2001  
Kacper Krzemiński / 2004
Piotr Werner / 1985
Kacper Piecka / 2005 
Adam Żółtowski / 2001 
Hubert Krasoń / 1990
Kamil Kwiatkowski / 2002 Mazowia Słubice (powrót z wypożyczenia)
Grzegorz Banasiak
/ 1988  
Napastnicy

Oskar Kobierecki / 2001
Tomasz Grzywacz / 1988
Marcin Karasiński / 1989
Michał Struzik / 2000 
Sylwester Płacheta / 1982 wolny zawodnik
Jan Wierzbicki / 2002 wolny zawodnik

RACHUNEK BANKOWY SKF UNIA IŁÓW

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2024 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.