SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

        

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

 

W sobotę 12.03.2022 r. w Środowiskowej Hali Sportowej odbył się X Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Iłów. Turniej ten jest imprezą cykliczną, która w tym roku odbyła się po raz dziesiąty. W rywalizacji wzięły udział następujące drużyny: Unia Iłów, Oldboje Rybno, Oldboys Kutno, Bzura Chodaków, Wisła Płock, Cracovia Kraków oraz Polonia Warszawa.

Grano systemem każdy z każdym, mecze trwały po 12 minut. Po rozegraniu wszystkich meczów najlepszą drużyną turnieju okazała się Polonia Warszawa. Spikerkę i sekretariat zawodów prowadził Tomasz Marciniak, a mecze sędziowali Paweł Wieczorek i Jacek Marciniak. Po rozegraniu wszystkich meczów i podsumowaniu wyników odbyła się ceremonia wręczenia nagród, której dokonali Przewodniczący Rady Gminy Iłów Sławomir Tomaszewski oraz Wójt Gminy Iłów Jan Paweł Kraśniewski. Zwycięzcą turnieju została ekipa Polonii Warszawa.

KOŃCOWA TABELA:

1. Polonia Warszawa ****** 14 pkt. 13:0
2. Oldboys Kutno *********    13 pkt.    8:2
3. Wisła Płock ***********    13 pkt.  11:6
4. Cracovia Kraków ******* 12 pkt.   8:10
5. Oldboje Rybno *********     6 pkt.   6:8
6. Unia Iłów *************       3 pkt.   5:13
7. Bzura Chodaków ******** 0 pkt.   5:17

NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy strzelec: Damian Borowski (Polonia Warszawa)
Najlepszy zawodnik: Arkadiusz Żaglewski (Wisła Płock)
Najlepszy bramkarz: Piotr Michalik (Polonia Warszawa)
Najstarszy zawodnik turnieju: Roman Barej (Cracovia Kraków)

Organizatorzy dziękują Sławomirowi Tomaszewskiemu Przewodniczącemu Rady Gminy Iłów, pod którego patronatem odbywał się turniej, a który zorganizował poczęstunek dla uczestników, ufundował nagrody rzeczowe dla każdej z drużyn i wsparcie finansowe.

Dziękujemy Gminie Iłów za puchary i statuetki, Przemysławowi Wasilewskiemu wiceprzewodniczącemu Rady Gminy Iłów i właścicielowi marki "Tęczowy Ogród" za ofiarowane soki i jabłka.

Szczególne podziękowania należą się Arkadiuszowi Bolmowskiemu, właścicielowi "Domu Weselnego u Bolka", który od wielu lat znacząco wspiera te zawody.

Dziękujemy także wszystkim innym, którzy włączyli się w organizację tego turnieju i już teraz zapraszamy na kolejną edycję turnieju za rok.

RACHUNEK BANKOWY SKF UNIA IŁÓW

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2024 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.