SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

        

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ


W sobotę 4 marca 2023 roku w Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie został rozegrany XI Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Iłów. 

Zawody te Honorowym Patronatem objął Prezes Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pan Dariusz Kluge. Turniej otwierał też obchody 50-lecia istnienia naszego Klubu. Na zawodach obecni byli m.in. Wójt Gminy Iłów Jan Paweł Kraśniewski, Przewodniczący Rady Gminy Iłów Sławomir Tomaszewski, wymieniony wcześniej Prezes POZPN Dariusz Kluge, Wiceprezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Artur Kolator i Członek Zarządu MZPN Witold Bogdański. Ponadto byli obecni dwaj pierwsi założyciele naszego Klubu Andrzej Wojciechowski i Jan Kowalski. Trzeci z założycieli LZS-u Iłów niestety już nie żyje. Był nim Śp. Zbigniew Kubiak, który 50 lat temu został kierownikiem Ośrodka Kultury w Iłowie, a jednocześnie w 1973 roku był głównym inicjatorem utworzenia Ludowego Zespołu Sportowego na terenie naszej gminy. Oprócz wymienionych na trybunach pojawił się także były znakomity piłkarz, mistrz Polski i reprezentant Polski, a obecnie trener Juliusz Kruszankin. W tym miejscu chcemy też podkreślić obecność wielu Radnych Gminy Iłów, w tym znacząco wspierający nasze działania Przemysław Wasilewski, Rafał Durzyński i Marek Ziółkowski
Organizacją Turnieju zajęli się wespół Środowiskowa Hala Sportowa w Iłowie i nasz klub Unia Iłów.

W tegorocznym Turnieju Oldbojów mogli grać zawodnicy urodzeni w 1988 roku i starsi. W naszej drużynie zagrali byli i obecni zawodnicy Unii Iłów (Rafał i Marcin Wojciechowscy, Grzegorz Banasiak, Piotr Werner i Sylwester Płacheta), a także na zaproszenie naszego Prezesa gościnnie Mariusz Zasada i Robert Hyży. Obaj to piłkarze z dużym dorobkiem - Mariusz grał m.in kilka lat w ekstraklasowej Polonii Warszawa, a Robert był m.in. zawodnikiem Tura Turek, na zapleczu Ekstraklasy (I i II liga). Pod koniec swojej kariery zawodniczej grał w m.in. w IV-ligowej Bzurze Chodaków. Rywalizacja turniejowa była bardzo zacięta, a mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Królem strzelców został Robert Dąbrowski (Cracovia), były futsalowy 64-krotny reprezentant Polski, uczestnik EURO 2001. Kibice emocjonowali się do samego końca, bo o zwycięstwie w finale decydowały rzuty karne. W meczu finałowym spotkały się Polonia Warszawa i nasza Unia Iłów.
Czarne Koszule już wielokrotnie wygrywały te zawody, a nasz zespół nigdy jeszcze nie doszedł tak daleko. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, a rzuty karne lepiej wykonywali goście z Warszawy. Tym samym podobnie jak w ubiegłym roku Polonia została zwycięzcą tych zawodów.Tradycją tego turnieju jest też wręczenie statuetki dla najstarszego zawodnika turnieju, którym był 62-letni Piotr Paradowski (Kutno). Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe, które wręczał Przewodniczący Rady Gminy Iłów - Sławomir Tomaszewski z zaproszonymi gośćmi. Dla trzech najlepszych drużyn dzięki wsparciu prywatnych sponsorów sportu przygotowaliśmy nagrody finansowe (1500 zł za 1. miejsce, 1000 zł za 2. miejsce, 500 zł za 3. miejsce). Ponadto wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe fotografie, które wykonał Mariusz Szymaniak.Po turnieju wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście udali się na poczęstunek do DOMU WESELNEGO u BOLKA w Bończy k/Słubic.
W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy wspomogli i wsparli zorganizowanie tego turnieju.
Listę wszystkich Sponsorów i Partnerów zamieszczamy na końcu tego artykułu.

Wszystkie wyniki i tabele:

GRUPA A

Oldboys Kutno Bzura Chodaków 1:1
Bzura Chodaków
Unia Iłów
 Werner  Płacheta
0:2
Oldboys Kutno
Unia Iłów

 Banasiak
1:1
 
TABELA 
 Poz. Drużyna Pkt. Bramki
1. Unia Iłów 3:1
2. Oldboys Kutno 2:2
3. Bzura Chodaków 1:3

 

GRUPA B

Polonia Warszawa Cracovia Kraków 2:0
Cracovia Kraków Korona Wejsce 5:1
Polonia Warszawa Korona Wejsce 2:0

TABELA 

 Poz. Drużyna Pkt. Bramki
1. Polonia Warszawa 4:0
2. Cracovia Kraków 5:3
3. Korona Wejsce 1:7
 
 
GRUPA C

Wisła Płock Oldboje Rybno 0:0
Oldboje Czermno Oldboje Rybno 1:3
Wisła Płock Oldboje Czermno 5:1

TABELA 

 Poz. Drużyna Pkt. Bramki
1. Wisła Płock 5:1
2. Oldboje Rybno 3:1
3. Oldboje Czermno 2:8

Pamiątkowa koszulka z autografami od Polonii Warszawa dla Prezesa Unii Iłów.


Drużyny z miejsc 1-2 bezpośrednio awansowały do ćwierćfinałów.
Drużyny z trzecich miejsc stworzyły dodatkową grupę barażową walczącą o awans do ćwierćfinałów.
 

GRUPA D

Korona Wejsce Bzura Chodaków 0:1
Korona Wejsce Oldboje Czermno 0:3
Bzura Chodaków Oldboje Czermno 1:1

TABELA

 Poz. Drużyna Pkt. Bramki
1. Oldboje Czermno 4:1
2. Bzura Chodaków 2:1
3. Korona Wejsce 0:4

Awans do dalszych gier uzyskały: Bzura Chodaków i Oldboje Czermno.ĆWIERĆFINAŁY
Cracovia Kraków -
Oldboje Rybno 2:0

Unia Iłów -
Oldboje Czermno 3:1
 
Zasada  Werner  Hyży

Polonia Warszawa - Bzura Chodaków 4:2

Wisła Płock - Oldboys Kutno 1:1 k. 3:4

PÓŁFINAŁY

Cracovia Kraków - Unia Iłów 2:3
 
Werner  Hyży

Polonia Warszawa - Oldboys Kutno 1:0 FINAŁY
O 3. miejsce
Cracovia Kraków - Oldboys Kutno 2:2 k. 1:2

O 1. miejsce
Unia Iłów - Polonia Warszawa 1:1 k. 2:3
 
Płacheta

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

  1. Polonia Warszawa
  2. Unia Iłów
  3. Oldboys Kutno
  4. Cracovia Kraków
  5. Wisła Płock
  6. Oldboje Rybno
  7. Bzura Chodaków
  8. Oldboje Czermno
  9. Korona Wejsce

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Najstarszy zawodnik turnieju - Piotr Paradowski (Oldboys Kutno) 62 lata
Najlepszy zawodnik turnieju - Piotr Werner (Unia Iłów)
Najlepszy bramkarz turnieju - Łukasz Kubiak (Oldboys Kutno)
Najlepszy strzelec turnieju - Robert Dąbrowski (Cracovia) 6 bramek 
Zwycięzca konkursu strzeleckiego - Mariusz Wiciak (Bzura Chodaków)

W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom, Darczyńcom i Partnerom.

Swoje PODZIĘKOWANIA kierujemy do:
Urząd Gminy Iłów 
Wójt Gminy Jan Paweł Kraśniewski
Przewodniczący Rady Gminy Sławomir Tomaszewski
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Przemysław Wasilewski
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rafał Durzyński
Radny Gminy Iłów Marek Ziółkowski
Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej - MZPN Delegatura Płock
Prezes POZPN Dariusz Kluge 


Ponadto serdecznie DZIĘKUJEMY:
TWS Ubezpieczenia Sławomir Tomaszewski
Sklep Rolno-Techniczny GRANIT Sochaczew
Tęczowy ogród Marcin i Przemysław Wasilewscy www.teczowy-ogrod.pl
FAST TRUCK Paweł Frankowski www.fasttruck.pl
JAGER Rafał Jasiński www.jager.waw.pl
IMBEX Robert Kobierecki www.imbex.pl
A
MBER Robert Kobierecki
KAMIR Transport Kamil Kobierecki www.kamirtransport.pl
Dom Weselny U BOLKA Bończa Arkadiusz Bolmowski
Abp Papierowski Adam Papierowski
Margol Żwirownia, Usługi Transportowe Henryk Margol
Bakoma
Gospodarstwo Sadownicze Marek Ziółkowski
Pasieka Paulinka Rafał Durzyński
PHU Damian Traczyk
WILK Logistics Krystian Wiśniewski
ROAD TRUCK Radosław Frankowski www.roadtruck.eu
TSU Transport Kamil Papierowski
AMS Usługi Transportowe Sebastian Kobierecki
WARGOL Katarzyna Janusz
DPS Instal Patrycja i Dominik Guzik

Dziękujemy także naszym partnerom medialnym za promocję tego wydarzenia:
www.sochaczewianin.pl

Skład UNIA IŁÓW:
Marcin Wojciechowski
Rafał Wojciechowski
Piotr Werner  
Grzegorz Banasiak  
Sylwester Płacheta  
Robert Hyży 
Mariusz Zasada 
 

Zdjęcia: Mariusz Szymaniak | www.szymaniakfotografia.pl

Więcej zdjęć z Turnieju na naszym profilu Facebookowym:

>>> FOTOGALERIA 1        >>> FOTOGALERIA 2       >>> FOTOGALERIA 3

RACHUNEK BANKOWY SKF UNIA IŁÓW

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2024 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.