SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

        

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ


W sobotę 2 marca 2024 roku w Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie został rozegrany XII Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Iłów

Zawody te Patronatem objął Poseł na Sejm RP Mirosław Adam Orliński, który ufundował nagrodę główną dla zwycięzców turnieju. Inni nasi iłowscy samorządowcy zadbali o pozostałe nagrody za miejsca 2, 3 i 4 oraz nagrody dla zwycięzców klasyfikacji indywidualnych i dla najstarszego zawodnika.

Fundatorzy nagród przeznaczyli na ten cel łącznie blisko 6 tys. złotych, a lokalni przedsiębiorcy wsparli organizację zawodów i poczęstunku dla wszystkich uczestników na zakończenie turnieju w Domu Weselnym u Bolka.

Dziękujemy Paniom ze Środowiskowej Hali Sportowej, które oprócz tego, że zapewniły pełną obsługę techniczną turnieju, to przygotowały ponadto pyszne kanapki dla zawodników, ciasta, kawę i herbatę. Podkreślić wypada, że podczas wręczenia pucharów i nagród wszystkie drużyny i zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych otrzymali soki Tęczowego Ogrodu (Przemysław Wasilewski) i miody z Pasieki Paulinka (Rafał Durzyński)

Tradycyjnie kilka uznanych piłkarskich marek stawiło się w Iłowie. Wśród nich były między innymi Polonia Warszawa, Wisła Płock i Cracovia Kraków.  Łącznie do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po 5 zespołów.

Ostatecznie turniej po raz pierwszy w historii wygrała nasza drużyna, która wszystkie mecze rozstrzygnęła na swoją korzyść i otrzymała okazały Puchar z rąk Sławomira Tomaszewskiego Przewodniczącego Rady Gminy Iłów oraz zainkasowała nagrodę główną, którą wręczył osobiście sam Pan Poseł Adam Orliński.

Zagraliśmy w składzie:
Marcin Wojciechowski, Marcin Karasiński (3 gole), Robert Czekalski (1)
Robert Hyży (4), Piotr Werner (9), Kamil Bartosiewicz (2), Rafał Piaskowski.

Drugie miejsce przypadło debiutantom w turnieju, czyli Rakietowcom z Bielic, którym nagrodę finansową wręczyła fundatorka Pani Wanda Dragan - Radna Powiatu Sochaczewskiego.

Trzecie miejsce przypadło Bzurze Chodaków, która otrzymała nagrodę finansową od Sławomira Tomaszewskiego, właściciela firmy ubezpieczeniowej TWS Ubezpieczenia

Czwarte miejsce zajęła Polonia Warszawa, która wcześniej wielokrotnie wygrywała nasze zawody. Ekipa Czarnych Koszul otrzymała nagrodę, której fundatorem był Marek Ziółkowski, właściciel Gospodarstwa Sadowniczego i zarazem Radny Rady Gminy Iłów. Nagrodę dla Polonistów odbierał sam Igor Gołaszewski, który zapisał się w kartach historii tego klubu jako m.in. mistrz Polski (2000), zdobywca Pucharu Polski (2001) i zdobywca Superpucharu Polski (2000).Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników i najstarszego zawodnika ufundował i wręczał Przemysław Nowacki, były sekretarz naszej Gminy, obecnie sekretarz Gminy Słubice i kandydat na Wójta naszej Gminy. W tym miejscu wszystkim darczyńcom i sponsorom chcemy serdecznie podziękować za wsparcie i pomoc przy organizacji tego Turnieju.

NAGRODY INDYWIDUALNE
Najlepszy strzelec – Piotr Werner (Unia Iłów) 9 goli
Najlepszy zawodnik – Paweł Tomczyk (Polonia Warszawa)
Najlepszy bramkarz – Czesław Znajdek (Bzura Chodaków)
Najstarszy zawodnik – Andrzej Wrzyszcz (Cracovia Kraków) Wszystkie wyniki i tabele dostępne >>> TUTAJ 

ŁFINAŁY

Unia Iłów - Polonia Warszawa 2:1
Rakietowcy Bielice - Bzura Chodaków 1:0

MECZE O DECYDUJĄCE MIEJSCA

9/10 miejsce:  Korona Iłów - Cracovia Kraków 3:0 v.o.
7/8 miejsce:  Wisła Płock - Astra Zduny 4:1
5/6 miejsce: Oldboje Rybno - Oldboys Kutno 3:0
3/4 miejsce: Bzura Chodaków - Polonia Warszawa 4:3
1/2 miejsce: Unia Iłów - Rakietowcy Bielice 2:1

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
1. Unia Iłów
2. Rakietowcy Bielice
3. Bzura Chodaków
4. Polonia Warszawa
5. Oldboje Rybno
6. Oldboys Kutno
7. Wisła Płock
8. Astra Zduny
9. Korona Iłów
10. Cracovia Kraków


Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w zawodach i jeszcze raz serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie przy organizacji tego turnieju kierujemy do wielu LUDZI dobrej woli - Pana Posła Adama Orlińskiego, Przyjaciół Klubu, Firm i iłowskich Samorządowców. BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

PARTNERZY, SPONSORZY I DARCZYŃCY

Mirosław Adam Orliński - Poseł na Sejm RP
Wanda Dragan - Radna Rady Powiatu Sochaczewskiego 
Sławomir Tomaszewski - Przewodniczący Rady Gminy Iłów
Przemysław Nowacki - były sekretarz Gminy Iłów
Przemysław Wasilewski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Iłów
Rafał Durzyński - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Iłów
Marek Ziółkowski - Radny Rady Gminy Iłów 
Andrzej Orliński - Radny Rady Gminy Iłów
Jakub Zientara - Radny Rady Gminy Iłów
Klub "RAZEM" Radnych Gminy Iłów 
Urząd Gminy Iłów 
Środowiskowa Hala Sportowa w Iłowie
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej 
TWS Ubezpieczenia Sławomir Tomaszewski
Tęczowy Ogród Marcin i Przemysław Wasilewscy
FAST TRUCK Paweł i Zygmunt Frankowscy
JAGER Rafał Jasiński
IMBEX Robert Kobierecki
TSU Kamil Papierowski
AMBER Robert Kobierecki
Dom Weselny "U Bolka" Arkadiusz Bolmowski 
Gospodarstwo Sadownicze Marek Ziółkowski
Pasieka Paulinka Rafał Durzyński

PARTNERZY MEDIALNI

Radio Sochaczew

RACHUNEK BANKOWY SKF UNIA IŁÓW

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2024 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.