SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

        

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ


W pierwszym tegorocznym meczu na własnym boisku przegraliśmy 1:3 z Pogonią Słupia. Co prawda zaczęliśmy od zdobycia gola już w pierwszej akcji meczu, później niestety to rywale zdobywali gole, a nam po prostu nic nie chciało wpaść do siatki. Były słupki, poprzeczki i mnóstwo niecelnych strzałów.

Takiej gry ze strony rywali mogliśmy się spodziewać, cofnięci do zmasowanej defensywy grali uważnie w obronie i niezwykle walecznie. Często też faulowali, za co jeden z ich piłkarzy w końcówce pierwszej połowy za dwie żółte kartki opuścił boisko. My zaś mieliśmy ogromną przewagę w polu, ale graliśmy raczej zbyt wolno, bez zmiany tempa gry. Mimo to i tak stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale jak pech to pech. Co gorsza rywale zdobyli gole praktycznie z niczego, a nasz młody golkiper po dobrym okresie przygotowawczym tym razem też miał pecha, bo przynajmniej dwa gole puszczone w tym meczu były do uniknięcia. Jeśli dodamy do tego, że w całym meczu goście tylko kilka razy przedarli się w nasze pole karne, to chyba dawno nie widzieliśmy takiej porażki z udziałem naszej ekipy. Szkoda, bo była szansa na zwycięstwo, jednak nasze celowniki tym razem zawiodły całkowicie, a jednocześnie chyba wkradło się zlekceważenie rywala.

Ta porażka to na pewno dla nas niezwykle "zimny prysznic". Jednak nie załamujemy się, wyciągamy wnioski i gramy dalej. Motywacji drużynie nie brakuje, a mecz z Pogonią będzie swego rodzaju doświadczeniem, które pozwoli uniknąć podobnych błędów na przyszłość. Trzeba też dodać, że w meczu tym nie mogli zagrać nasi podstawowi gracze Kamil Wojciechowski i grający trener Tomek Trafalski, który przebywa w tym tygodniu na zgrupowaniu kadry Polish Soccers Skills w Liverpoolu. Jeśli dodamy do tego kontuzje Łukasza Świątka i Adama Zająca to tym bardziej możemy zrozumieć z czego wynikają nasze błędy i problemy.

Za tydzień podejmujemy u siebie Orła Goleszyn (sobota, 6 kwietnia 2019, godz. 16.30).

Unia Iłów - Pogoń Słupia 1:3 (1:3)
Bramka dla Unii: 1' Hubert Krasoń

Skład: Hubert Duda, Mariusz Kunikowski (67' Krystian Rafalski), Mateusz Żakowski, Piotr Chmielak, Damian Wojciechowski (85' Piotr Felczak), Dawid Skrzynecki, Rafał Trakul, Hubert Krasoń, Mateusz Struzik, Jakub Lis, Tomasz Grzywacz (75' Michał Struzik)

RACHUNEK BANKOWY SKF UNIA IŁÓW

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2024 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.