SKF UNIA IŁÓW

SPARINGI / ZIMA - WIOSNA 2021

20.02.2021 / godz. 17.00 / Skierniewice
Unia - Widok Skierniewice 1:6 (1:3)
24.02.2021 / godz. 20.00 / Płock 
Unia - Wisła Płock juniorzy 1:5 (1:1) 
27.02.2021 / godz. 12.30  Grodzisk Maz
Unia - Pogoń II Grodzisk Maz.
 0:7 (0:3)
03.03.2021 / godz. 20.30 / Granica
Unia - FC Komorów 7:4 (3:2)
03.03.2021 / godz. 12.00 / Złaków Kościelny
Unia - Olimpia Chąśno 1:1 (1:0)
13.03 Zryw Wygoda (odwołany)
20.03 
Unia - Zorza Szczawin (odwołany)
26.03.2021 / godz. 20.00 / Wygoda
Unia - Zryw Wygoda 3:5 (1:4)
15.04.2021 / godz. 18.00 / Iłów
Unia - KS Teresin 3:6 (2:2)

ROZGRYWKI 2020/2021

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA SENIORÓW
>>> 02.05.2021 (niedziela) 11.00 / Słupia
Pogoń Słupia - Unia Iłów 3:2 (2:2)
 Oskar Kobierecki  Tomasz Trafalski
>>> 08.05.2021 (sobota) 17.00 / Iłów 
Unia Iłów - Zryw Bielsk 3:2 (2:2)
 
Lis  Grzywacz  Błaszczyk
>>> 15.05.2021 (sobota) 17.00 / Gostynin
Mazur Gostynin - Unia Iłów 


NAJLEPSI STRZELCY W DRUŻYNIE
Arkadiusz Błaszczyk - 14 goli
Tomasz Grzywacz - 13 goli
Jakub Lis - 8 goli

Drużyny młodzieżowe

MŁODZIKI U-12 (ROCZNIK 2009)
>>> 09.05.2021 (niedziela) 09.00 / Płock
Wisła II Płock - Unia Iłów 2:0 (0:0)
>>> 12.05.2021 (środa) 18.00 / Iłów
Unia Iłów - Mazur Gostynin
>>> 15.05.2021 (sobota) 09.00 / Lucień
Błyskawica Lucień - Unia Iłów

Rozgrywki | wyniki i tabela >>> TUTAJ

TRAMPKARZE U-14 (ROCZNIK 2007)
>>> 07.05.2021 (piątek) 17.30 / Cieszewo
Wicher Cieszewo - Unia Iłów 9:1 (5:0)
>>> 17.05.2021 (poniedziałek) 17.30 / Iłów
Unia Iłów - Świt Staroźreby

Rozgrywki | wyniki i tabela >>> TUTAJ


Zanim rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu, podsumujemy sobie poprzedni z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Na początek drużyna z rocznika 2004. W sezonie wiosna 2019 nasi trampkarze U-15 rywalizowali w Płockiej Lidze Okręgowej C1.

Ta drużyna rozegrała całkiem przyzwoitą rundę, zajęła 6. miejsce w lidze, zdobyła łącznie 16 punktów / 4 zwycięstwa, 4 remisy, 6 porażek, bilans bramkowy 41:47. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w tej ekipie większość stanowią zawodnicy młodsi, w tym dwie dziewczynki, to trzeba przyznać, że ostateczny wynik i tak jest satysfakcjonujący. Była nawet szansa na wyższą lokatę, niestety przytrafiła nam się wpadka w Wyszogrodzie i porażka w Gąbinie, co w konsekwencji pozbawiło nas czwartego miejsca w rozgrywkach.

Najwięcej goli zdobyli:
Paweł Kraska (11), Patryk Dudkiewicz (6) i Kacper Krzemiński (5).

W drużynie w tym sezonie grali: Adam Piecka, Piotr Cieślak, Patryk Dudkiewicz, Hubert Jurek, Paweł Kraska, Piotr Kraska, Kacper Krzemiński, Michał Latoszewski, Dawid Malejko, Kacper Piecka, Aleksandra Świtkiewicz, Kinga Brzezińska, Miłosz Staszewski, Arkadiusz Zając oraz Piotr Kopka, Seweryn Piechucki, Konrad Stobiecki, Kacper Kuźmiński, Michał Kaliński

W tej rundzie zespół był prowadzony przez trzech trenerów Piotra Piotrowskiego, Tomasza Trafalskiego i Mateusza Struzika. 

Oprócz rozgrywek ligowych nasi trampkarze zagrali na dwóch turniejach w Baranowie i Feliksowie. Zajęli tam odpowiednio 2. i 3. miejsce.


WSZYSTKIE WYNIKI Z UDZIAŁEM NASZEGO ZESPOŁU

23.03.2019 (sobota) 10.00 / Nowy Duninów
Wisła Nowy Duninów - Unia Iłów 3:1 (1:0)
Kacper Krzemiński

30.03.2019 (sobota) godz. 11.00 / Iłów
Unia Iłów - Błękitni Gąbin 3:1 (3:0)
 Patryk Dudkiewicz - 2, Paweł Kraska

06.04.2019 (sobota) 10.00 / Mochowo
Kasztelan Sierpc - Unia Iłów 4:4 (0:2)
Piotr Cieślak - 2, Paweł Kraska, Michał Latoszewski

13.04.2019 (sobota) godz. 16.30 / Wyszogród
Stegny Wyszogród - Unia Iłów 1:1 (1:1)
Kacper Krzemiński

19.04.2019 (piątek) godz. 12.00 / Iłów
Unia Iłów - Orkan Sochaczew 4:4 (0:2)
Piotr Cieślak - 3 (k), Piotr Kraska

25.04.2019 (czwartek) godz. 17.00 / Czermno
Unia Czermno - Unia Iłów 6:6 (2:3)
Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz - 2, Paweł Kraska - 3

04.05.2019 (sobota) godz. 15.00 / Iłów
Unia Iłów - Delta Słupno 1:8 (1:6)
Patryk Dudkiewicz

11.05.2019 (sobota) godz. 14.30 / Iłów
Unia Iłów - Wisła Nowy Duninów
0:2 (0:2)

18.05.2019 (sobota) godz. 14.00 / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 5:4 (2:3)

Seweryn Piechucki, Hubert Jurek, Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz

27.05.2019 (poniedziałek) godz. 17.30 / Iłów
Unia Iłów - Stegny Wyszogród 3:0 v.o.

01.06.2019 (sobota) 16.30 / Sochaczew
Orkan Sochaczew - Unia Iłów 6:1 (5:1)
Paweł Kraska

04.06.2019 (wtorek) godz. 17.00 / Iłów
Unia Iłów - Unia Czermno 4:2 (2:1)
samobójcza, Krzemiński, Paweł Kraska, Zając

11.06.2019 (wtorek) godz. 18.00 / Iłów
Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 8:2 (6:0)
 
Paweł Kraska - 4, Kacper Piecka - 2, Arkadiusz Zając, Miłosz Staszewski

15.06.2019 (sobota) godz. 11.00 / Wykowo
Delta Słupno - Unia Iłów 3:0 v.o. 

KOŃCOWA TABELA

Poz.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Delta Słupno 14 36 12 0 2 69-14
2.  Orkan Sochaczew 14 32 10 2 2 56-18
3.  Kasztelan Sierpc 14 25 8 1 5 74-50
4.  Wisła Nowy Duninów 14 19 6 1 7 39-37
5.  Błękitni Gąbin 14 18 6 0 8 41-56
6.  Unia Iłów 14 16 4 4 6 41-47
7.  Unia Czermno 14 16 5 1 8 46-46
8.  Stegny Wyszogród 14 1 0 1 13 8-106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY I SPONSORZY SKF UNIA IŁÓW

     

RACHUNEK BANKOWY

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2021 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.