SKF UNIA IŁÓW

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI

I RUNDA
>>> 07.08.2021 (sobota) godz. 11.00 / Iłów

Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 8:2 (5:0)
 Karasiński  Lis  Krzemiński 
 K. Wojciechowski

II RUNDA
>>> 14.08.2021 (sobota) 17.30 / Łukomie
Skrwa Łukomie - Unia Iłów 1:4 (0:2)
⚽ Werner ⚽ Struzik ⚽⚽ Błaszczyk

III RUNDA
>>> 15.09.2021 (środa) godz. 16.30 / Iłów
Unia Iłów - Zryw Bielsk 4:1 (1:1)
⚽
 (k) ⚽⚽ Błaszczyk  Lis 

PÓŁFINAŁ
>>> 29.09.2021 (środa) godz. 16.30
Unia Iłów - Wisła II Płock 1:7 (1:2)
⚽ 
(k) Błaszczyk 
-----------------------
Wszystkie wyniki PP >>> TUTAJ

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA

>>> 18.09.2021 (sobota) 11.00 / Goleszyn
Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 0:1 (0:1)
⚽ Arkadiusz Błaszczyk 
>>> 25.09.2021 (sobota) 11.00 / Iłów
Unia Iłów - Mazur Gostynin 2:4 (0:2)
⚽ 
(k) Arkadiusz Błaszczyk ⚽ Karol Siejka
>>> 02.10.2021 (sobota) 14.30 / Iłów
Unia Iłów - Skra Drobin 1:4 (0:1)
⚽
 Arkadiusz Błaszczyk
>>> 10.10.2021 (niedziela) 12.00 / Łukomie
Skrwa Łukomie - Unia Iłów 1:1 (1:1)
⚽ 
Arkadiusz Błaszczyk
>>> 13.10.2021 (środa) 20.30 / Płock
Start Proboszczewice - Unia Iłów 3:2 (1:1)
⚽
⚽ Arkadiusz Błaszczyk
>>> 16.10.2021 (sobota) 15.30 / Iłów
Unia Iłów - Stegny Wyszogród 3:0 (1:0)
⚽ Michał Struzik ⚽⚽ Arkadiusz Błaszczyk

>>> 24.10.2021 (niedziela) 15.00 / Czermno
Unia Czermno - Unia Iłów 

Rozgrywki | wyniki i tabela >>> TUTAJ

Drużyny młodzieżowe

MŁODZIKI U-13 (ROCZNIK 2009)
>>> 12.09.2021 (niedziela) 12.00 / Gostynin
Mazur Gostynin - Unia Iłów 1:1 (1:1)
 
Bartłomiej Kujawa
>>> 18.09.2021 (sobota) 15.30 / Iłów
Unia Iłów - Wisła II Płock 3:10 (1:5)
 
Kornelia Pakuła
>>> 23.09.2021 (czw.) 17.00 / Staroźreby
Świt Staroźreby - Unia Iłów 3:0
v.o.
>>> 02.10.2021 (sobota) 12.30 / Iłów
Unia Iłów - Sparta Płock 0:5 (0:4)
>>> 10.10.2021 (niedz.) 16.00 / Maszewo
Amator Maszewo - Unia Iłów 3:2 (2:1)
 
Jakub Wasilewski  Wojciech Kłosek
>>> 16.10.2021 (sobota) 12.00 / Iłów
Unia Iłów - Mazur Gostynin 0:2 (0:0)

>>> 23.10.2021 (sobota) 10.00 / Płock
Wisła II Płock - Unia Iłów 

Rozgrywki U-13 | wyniki i tabela >>> TUTAJ

ORLIKI U-11 (ROCZNIK 2011)
Rozgrywki | Harmonogram >>>  TUTAJ


Zanim rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu, podsumujemy sobie poprzedni z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Na początek drużyna z rocznika 2004. W sezonie wiosna 2019 nasi trampkarze U-15 rywalizowali w Płockiej Lidze Okręgowej C1.

Ta drużyna rozegrała całkiem przyzwoitą rundę, zajęła 6. miejsce w lidze, zdobyła łącznie 16 punktów / 4 zwycięstwa, 4 remisy, 6 porażek, bilans bramkowy 41:47. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w tej ekipie większość stanowią zawodnicy młodsi, w tym dwie dziewczynki, to trzeba przyznać, że ostateczny wynik i tak jest satysfakcjonujący. Była nawet szansa na wyższą lokatę, niestety przytrafiła nam się wpadka w Wyszogrodzie i porażka w Gąbinie, co w konsekwencji pozbawiło nas czwartego miejsca w rozgrywkach.

Najwięcej goli zdobyli:
Paweł Kraska (11), Patryk Dudkiewicz (6) i Kacper Krzemiński (5).

W drużynie w tym sezonie grali: Adam Piecka, Piotr Cieślak, Patryk Dudkiewicz, Hubert Jurek, Paweł Kraska, Piotr Kraska, Kacper Krzemiński, Michał Latoszewski, Dawid Malejko, Kacper Piecka, Aleksandra Świtkiewicz, Kinga Brzezińska, Miłosz Staszewski, Arkadiusz Zając oraz Piotr Kopka, Seweryn Piechucki, Konrad Stobiecki, Kacper Kuźmiński, Michał Kaliński

W tej rundzie zespół był prowadzony przez trzech trenerów Piotra Piotrowskiego, Tomasza Trafalskiego i Mateusza Struzika. 

Oprócz rozgrywek ligowych nasi trampkarze zagrali na dwóch turniejach w Baranowie i Feliksowie. Zajęli tam odpowiednio 2. i 3. miejsce.


WSZYSTKIE WYNIKI Z UDZIAŁEM NASZEGO ZESPOŁU

23.03.2019 (sobota) 10.00 / Nowy Duninów
Wisła Nowy Duninów - Unia Iłów 3:1 (1:0)
Kacper Krzemiński

30.03.2019 (sobota) godz. 11.00 / Iłów
Unia Iłów - Błękitni Gąbin 3:1 (3:0)
 Patryk Dudkiewicz - 2, Paweł Kraska

06.04.2019 (sobota) 10.00 / Mochowo
Kasztelan Sierpc - Unia Iłów 4:4 (0:2)
Piotr Cieślak - 2, Paweł Kraska, Michał Latoszewski

13.04.2019 (sobota) godz. 16.30 / Wyszogród
Stegny Wyszogród - Unia Iłów 1:1 (1:1)
Kacper Krzemiński

19.04.2019 (piątek) godz. 12.00 / Iłów
Unia Iłów - Orkan Sochaczew 4:4 (0:2)
Piotr Cieślak - 3 (k), Piotr Kraska

25.04.2019 (czwartek) godz. 17.00 / Czermno
Unia Czermno - Unia Iłów 6:6 (2:3)
Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz - 2, Paweł Kraska - 3

04.05.2019 (sobota) godz. 15.00 / Iłów
Unia Iłów - Delta Słupno 1:8 (1:6)
Patryk Dudkiewicz

11.05.2019 (sobota) godz. 14.30 / Iłów
Unia Iłów - Wisła Nowy Duninów
0:2 (0:2)

18.05.2019 (sobota) godz. 14.00 / Gąbin
Błękitni Gąbin - Unia Iłów 5:4 (2:3)

Seweryn Piechucki, Hubert Jurek, Kacper Krzemiński, Patryk Dudkiewicz

27.05.2019 (poniedziałek) godz. 17.30 / Iłów
Unia Iłów - Stegny Wyszogród 3:0 v.o.

01.06.2019 (sobota) 16.30 / Sochaczew
Orkan Sochaczew - Unia Iłów 6:1 (5:1)
Paweł Kraska

04.06.2019 (wtorek) godz. 17.00 / Iłów
Unia Iłów - Unia Czermno 4:2 (2:1)
samobójcza, Krzemiński, Paweł Kraska, Zając

11.06.2019 (wtorek) godz. 18.00 / Iłów
Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 8:2 (6:0)
 
Paweł Kraska - 4, Kacper Piecka - 2, Arkadiusz Zając, Miłosz Staszewski

15.06.2019 (sobota) godz. 11.00 / Wykowo
Delta Słupno - Unia Iłów 3:0 v.o. 

KOŃCOWA TABELA

Poz.  Drużyna M Pkt. Z R P Bramki
1.  Delta Słupno 14 36 12 0 2 69-14
2.  Orkan Sochaczew 14 32 10 2 2 56-18
3.  Kasztelan Sierpc 14 25 8 1 5 74-50
4.  Wisła Nowy Duninów 14 19 6 1 7 39-37
5.  Błękitni Gąbin 14 18 6 0 8 41-56
6.  Unia Iłów 14 16 4 4 6 41-47
7.  Unia Czermno 14 16 5 1 8 46-46
8.  Stegny Wyszogród 14 1 0 1 13 8-106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY I SPONSORZY SKF UNIA IŁÓW

     

RACHUNEK BANKOWY

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2021 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.