SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Mecz ze Stegnami był słabym widowiskiem, w którym goście skupili się na defensywie, próbując od czasu do czasu kontratakować. My mieliśmy sporą przewagę, którą udokumentowaliśmy zdobyciem dwóch goli, wygrywając ostatecznie 2:0.

Pierwszego gola zdobył w 26. minucie Rafał Trakul, który po szybkiej akcji uderzył z 12 metrów, nie do obrony, po długim rogu. Na początku drugiej połowy Tomek Grzywacz został sfaulowany w polu karnym, chwilę potem sam pewnie wykorzystał jedenastkę. Nasz zespół nie forsował tempa, a piłkarze Stegien nie mając większej ławki rezerwowych nie byli w stanie zdobyć kontaktowego gola. Co prawda kilka razy pod naszą bramką się "zakotłowało", ale wyszliśmy z tego obronną ręką. My mieliśmy sporo sytuacji bramkowych, jednak z reguły celowniki zawodziły.

Mimo słabego meczu, liczą się punkty i kolejne 3 możemy dopisać do swojego konta.

Za tydzień gramy w Lucieniu z tamtejszą Błyskawicą (11 maja 2019, sobota godz. 11.00)

Unia Iłów - Stegny Wyszogród 2:0 (1:0)
1:0 >>> 26' Rafał Trakul
2:0 >>> 51' Tomasz Grzywacz (z karnego)

Skład: Hubert Duda, Krystian Rafalski (76' Łukasz Józwik), Kuba Świątek (70' Damian Świątek), Piotr Chmielak (65' Mateusz Żakowski), Tomasz Trafalski (58' Piotr Felczak), Jakub Lis (73' Kamil Kwiatkowski), Kamil Wojciechowski, Hubert Krasoń (83' Alan Karasek), Mateusz Struzik, Rafał Trakul, Tomasz Grzywacz (60' Oskar Kobierecki)