SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

W piątek 31 maja 2019 nasza drużyna seniorów zremisowała z liderem Płockiej Ligi Okręgowej Świtem Staroźreby. Mecz wzbudził spore zainteresowanie i Ci Kibice, którzy pojawili się w Iłowie nie żałowali, bo obejrzeli całkiem niezłe widowisko.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na początku drugiej odsłony Świt objął prowadzenie i wtedy dopiero Unici śmielej zaatakowali, czego efektem były 2 gole. Goście narzekali na pracę arbitra głównego, trzeba jednak przyznać, że ten sprostał zadaniu. Nie dał się nabierać na aktorskie sztuczki doświadczonych graczy Świtu, a z drugiej strony nie przeszkadzał w grze. My moglibyśmy mieć pretensje, że nie podyktował karnego po faulu w polu karnym na Tomku Grzywaczu, jednak w drugim przypadku kiedy faulowany był Rafał Trakul sędzia nie miał wątpliwości. Przy wyniku 2:1 nie wykorzystaliśmy tego karnego, a jak to zwykle w piłce bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w tym przypadku. W 84' minucie Świt wyrównał i mecz zakończył się remisem. Obie ekipy miały swoje sytuacje bramkowe, ale na szczególną uwagę zasługuje strzał Trakula w poprzeczkę po kapitalnej akcji naszego zespołu. Gdyby trafił w światło bramki byłby to gol sezonu. Jednym zdaniem szkoda straconej szansy, bo można było ten mecz wygrać.

Wyniki 24. kolejki tak się ułożyły, że nasza drużyna może być już pewna utrzymania i dwa ostatnie mecze będą już tylko formalnością. W walce o utrzymanie trwa rywalizacja Startu Proboszczewice i Skrwy Łukomie. O awans do IV ligi nadal walczą Świt Staroźreby i Skra Drobin.

W niedzielę 9 czerwca 2019 o godz. 18.00 zagramy w Czermnie z tamtejszą Unią.

Unia Iłów - Świt Staroźreby 2:2 (0:0)