SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

W 4. kolejce Płockiej Ligi Okręgowej podejmowaliśmy Skrę Drobin. Po dobrym początku z naszej strony już w 6. minucie objęliśmy prowadzenie. Goście w 22. minucie wyrównali, a potem nas niemiłosiernie punktowali.

Niestety naszą sytuację w meczu pokrzyżowała kontuzja Dawida Skrzyneckiego, który już w 23. minucie musiał opuścić boisko. Tuż przed jego zejściem straciliśmy gola. Wtedy właśnie nie wytrzymał jego mięsień dwugłowy. Po stracie piłki w środku pola Skra wyrównała, a 6 minut później objęła prowadzenie. Nasz zespół jednak ambitnie dążył do wyrównania. Do końca pierwszej połowy stworzyliśmy sobie przynajmniej dwie znakomite sytuacje bramkowe. Próbowali strzelać najpierw Oskar Kobierecki, który nie trafił w światło bramki, a potem Mariusz Kunikowski i Tomasz Grzywacz. W tym przypadku tylko dzięki fenomenalnym interwencjom bramkarza z Drobina nie udało się wyrównać.

Druga połowa należała do gości. Ostrożni w obronie, tak na dobrą sprawę nastawili się na kontry, które przyniosły im jeszcze 3 gole. My zaś w ataku pozycyjnym nie mieliśmy za wiele argumentów. Bliscy zmniejszenia rozmiarów porażki byli Damian Wojciechowski i Tomasz Trafalski. Niestety podobnie jak w pierwszej odsłonie golkiper gości wybronił niezwykle trudne piłki i tym samym, to on sprawił, że ostatecznie przegraliśmy aż 1:5. Mimo wysokiej porażki nasza drużyna walczyła, miała swoje sytuacje bramkowe i przede wszystkim zebrała kolejne doświadczenia, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Po tym meczu mamy niedosyt, bo wynik wydaje się za wysoki, z drugiej strony rywal też zmarnował kilka dobrych sytuacji bramkowych.

Za tydzień w sobotę 14 września wyjeżdżamy do Goleszyna na mecz z tamtejszym Orłem, początek meczu o godz. 11.00.

Unia Iłów - Skra Drobin 1:5 (1:2)
1:0 >>> 06'  Tomasz Grzywacz
 1:1 >>> 22' gol Skra
 1:2 >>> 29' gol Skra
 1:3 >>> 63' gol Skra
 1:4 >>> 79' gol Skra (karny)
 1:5 >>> 83' gol Skra