SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

Mimo porażki, możemy stwierdzić jednoznacznie, że nie wykorzystaliśmy szansy na korzystny wynik. Orzeł ogólnie nie grał lepiej, ale zdobywał bramki, które traciliśmy zbyt łatwo, z reguły po kontrach, które wcale nie były nie do powstrzymania.

Pierwsza połowa wyrównana, co widać po wyniku. Druga tak na dobrą sprawę z naszą przewagą w polu, ale to gospodarze zdobywali gole. Niestety nie wykorzystane sytuacje na początku drugiej połowy zemściły się, bo rywale przeczekali ataki naszej drużyny i w niespełna 10 minut zdobyli 3 gole. Wtedy było już praktycznie po meczu. Gol po karnym, wykorzystany przez Tomka Grzywacza nie wiele już zmienił. W ostatniej akcji meczu Orzeł zdobył szóstego gola i wygrał ostatecznie 6:3.

Brak doświadczenia naszych młodych defensorów jeszcze odgrywa dużą rolę, ale wierzymy, że z każdym meczem będzie lepiej. Potrafimy stwarzać sytuacje bramkowe i co ciekawe kreujemy niezłe akcje w ataku pozycyjnym, niestety w defensywie popełniamy błędy, które dużo nas kosztują. Z drugiej strony nie mamy ustabilizowanego składu, ale tak jest w większości ekip na tym poziomie rozgrywkowym. Nie poddajemy się, walczymy dalej.

W sobotę 21 września o godz. 11.00 Unici podejmują u siebie Zryw Bielsk.

Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 6:3 (2:2)
 1:0 >>> 16' gol Orzeł (z karnego)
 1:1 >>> 27' Tomasz Grzywacz
 2:1 >>> 39' gol Orzeł
 2:2 >>> 42' Tomasz Grzywacz
 3:2 >>> 64' gol Orzeł
 4:2 >>> 68' gol Orzeł
 5:2 >>> 72' gol Orzeł