SKF UNIA IŁÓW

NASZ KLUB WSPIERAJĄ

        

WSZYSCY NASI PARTNERZY, PRZYJACIELE I SPONSORZY >>> TUTAJ

 
Niespodzianka i niezwykłe wydarzenie... 

Miło nam poinformować, że 29 lutego 2024 roku utworzyliśmy nową sekcję sportową w naszym Klubie !!!

We współpracy z Tomaszem Jachimowiczem Zarząd naszego Klubu postanowił dołączyć tę dyscyplinę do naszej działalności.

Mieliśmy ku temu wiele argumentów, ale najważniejszy jest ten, że po pierwszych pokazowych zajęciach dla uczniów Szkoły Podstawowej w Brzozowie Starym zainteresowanie wśród dzieci było ogromne i tym sposobem na zajęcia zapisało się ponad 30 uczniów.

Zatem zupełnie spontanicznie i zaskakująco zrodził się POMYSŁ.

Startujemy więc z drugą sekcją w naszym Klubie i spróbujemy rozpropagować tę dyscyplinę sportu wśród wszystkich mieszkańców naszej gminy. Pierwsze zajęcia pod naszym szyldem odbyły się 1 marca 2024  🏸 

 

RACHUNEK BANKOWY SKF UNIA IŁÓW

Bank Spółdzielczy w Iłowie
Nr rachunku: 57 9010 0006 0000 2583 2000 0010

© 2024 SKF Unia Iłów
Joomla Templates by JoomZilla.com
Back to Top
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.